Služby pro výrobce oken a dveří

Vaše výroba pod naším dohledem

Většina truhlářských firem se v rámci poptávek na realizaci výplní otvorů setkává v tabulkách prvků i s požadavkem na dodávku dřevěných požárních dveří, stěn a oken.

Kontaktujte nás

Pomoc s oceněním, certifikací a výrobou

Pokud jste v rámci kompletnosti Vaší dodávky poptání právě i na protipožární dveře nebo protipožární okna, rádi Vám poradíme a pomůžeme s jejich oceněním a výrobou. Stačí nám po předchozí telefonické domluvě na e-mail zaslat specifikaci výrobků z tabulky prvků a kontaktní informace na Vás a my Vám na základě těchto podkladů zpracujeme nabídku na tzv. „technickou výpomoc“.

Pokud zjistíme chybu v zadání /stává se poměrně často při přepisová informací z projektů PBŘS do tabulek prvků/, vyžádáme si požární zprávu a kontakt na jejího zpracovatele a případné nejasnosti vyřešíme za Vás – tímto je zajištěno, že na stavbu dodáte výrobek správné požadované požární odolnosti a provedení.

Zasklívání výrobků požárním sklem provádí v prvním případě technické výpomoci vždy naši pracovníci, při opakované spolupráci již může toto provést objednatel.

Certifikace a servis

Servis a pozáruční servis provádíme pouze u našich výrobků. Certifikace provádíme také pouze na naše výrobky z našich materiálů.

Spolupracujeme s velkými značkami

  • Vyrábíme kvalitní produtky
  • Certifikovaná požární odolnost
  • Vše s vámi do detailu probereme
  • Zpracujeme vám 2D/3D návrhy
  • Vše vyrábíme v Česku

Náš web zde končí, ale naše partnerství může započít

Máte v projektu protipožární okna, protipožární dveře, nebo kompletní stěny? Ozvěte se nám. Připravíme Vám cenovou nabídku na míru a probereme možnosti materiálů, designu a výroby. Jste výrobce oken a dveří a nevíte si rady? Nechte nám na sebe kontakt a my vám pomůžeme.

Kontaktujte nás
arrow-right